DİJİTAL PAZARLAMA & REKLAMCILIK

Arama Motoru Reklamları

Eski adıyla Google AdWords, Google’ın arama sonuçlarında, iş ortağı sitelerde veya Youtube’da reklamlarınızı göstermenizi sağlayan bir online pazarlama aracıdır. Markanızın, Google Ads reklamlarını, düşük maliyetle üst sıralara taşımak ve en iyi sonucu almak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sosyal Medya Reklamları

Markanızı sosyal medya reklamları ile doğru kitlelere ulaştırmak ,  potansiyel müşterilerinizi doğru sosyal alanlarda yakalamanızı sağlıyoruz. Hedef stratejinize göre Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin gibi mecralarda reklamlarınızı ilgi çekici bir şekilde tasarlıyor ve yayınlıyoruz.

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Çalışması Nedir? 

SEO’nun kısaca tanımını yapacak olursak;  web sitelerinin Google arama motorunda üst sıralara yükselmesi, doğal olarak trafik artışı sağlaması için yapılan çalışmalardır. SEO’nun açılımı: Search Engine Optimization. İngilizce kelimelerin kısaltılması olan SEO’nun Türkçe karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonu’dur.

SEO, web sitesi trafiğini artırmak için kullanabileceğiniz çeşitli teknikler ve stratejiler içerir. Arama motorlarından gelen trafik, organik olarak da bilinmektedir. Kitleler sunduğunuz hizmetleri aktif olarak aramakta ve daha hızlı dönüşüm yapma eğilimindedir.

Google aramalarında rakiplerinizden daha üstün olmak ve üst sıralara yerleşmek arama motoru optimizasyonunun ile mümkündür. Google ve diğer arama motorlarının web sitesi içeriğinizi okuması ve anlaması (web sitesini optimize etmek) için mücadele ederek arama sonuç sayfalarında daha üst konumlarda yer alabilirsiniz.

Bu kapsamda; markanızı organik olarak üst sıralara yükselterek, site içi ve arama motoru optimizasyonları ile ücret ödemeden tıklamaları çoğaltıp daha çok kişiye ulaşmanızı sağlıyoruz.