Kayıhan AJANS

Firmamız tanıtım ajansı, tekstil ürünleri, promosyon malzemeleri ve etkinlik organizasyonları gibi ana konularda uzman ekibiyle birlikte, siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Kayıhan Ajans; profesyonel ekibiyle birlikte kurumunuzun amacına uygun olarak; ürün ve hizmetlerinizin, tanıtım projesini yapar her aşamasını titizlikle inceler, yönetir ve çıktılarını sizlerle paylaşır.

Güçlü referansları arasında; kamu kurumları, özel sektör ve sivil toplum kuruluşları yer almaktadır. Bu kurumların; tanıtım faaliyetleri, etkinlik organizasyonları, her türlü giyim kuşam, çanta ve teçhizat malzemeleri gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Şirketimiz; dünyada hızlı bir şekilde değişen/gelişen ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru ve ekonomik çözümler geliştirerek hizmet vermektedir. Diğer yandan, üretiminin dışında kalan ve müşterilerinin ihtiyacı olan ürünleri, ulusal ve uluslararası kurumsal firmalarla anlaşmalar yaparak tedarik etmektedir.

Saygılarımızla,

Ajans & Tanıtım Hizmetleri kapsamında: Grafik Tasarım, Matbaa Hizmeti ve Yayıncılık, Akademik Yayıncılık, Tanıtım ve Animasyon Filmi, Reklam Fotoğrafçılığı, web Tasarımı, Dijital Pazarlama ve Reklamcılık, Marka Oluşturma ve Yönetimi başlıklarında profesyonel bir ekiple hizmet sunmaktayız.

Firmamız her türlü promosyon ürünlerinin temini ve üretimini sağlamaktadır. Bu kapsamda; Kalem, Ajanda, Flaşh Disk, Harici Bellek, Şarj Cihazı, Termos, Anahtarlık benzeri promosyon ürünleri talebe göre özelleştirilerek üretilmekte ve temin edilmektedir.

Oragnşzasyon başlığı altında: Kongre, toplantı, proje toplantıları, online toplantı ve kongreler, bilimsel toplantılar, çalıştaylar organize edilmektedir. Ulusal ve uluslararası projelerin her türlü organizasyonu gerçekleştirlmektedir.

Firmamız referansları arasında yer alan Türk Silahlı Kuvvetleri, Emniyet Teşkilatı, çeşitli bakanlıklar, kamu ve özel kuruluşların her türlü giyim kuşam, çanta ve teçhizat malzemelerinin üretim ve tedarikini Uluslararası Kalite Standartları çerçevesinde gerçekleştirmektedir.